O firmie

Magserwis

Zespół naszych techników to połączenie doświadczenia i młodości. Dzięki temu specjalizujemy się w naprawie sprzętów każdego typu bez względu na jego wiek i zastosowane technologie.

Historia serwisu to cale lata doświadczeń, powiększania bazy materiałowej i licznych szkoleń pracowniczych. Inwestycja w sprzęt pomiarowy i specjalistyczne narzędzia. Nasz serwis RTV istnieje na rynku Trójmiejskim od 1982 roku i obecnie jest wyposażony w nowoczesne przyrządy kontrolno-pomiarowe. Niezbędne dokumentacje serwisowe oraz dostęp do informatycznego systemu serwisowego EURAS sprawia, że jesteśmy serwisem kompletnym.

 Dzięki bogatemu doświadczeniu, jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat, gwarantujemy najwyższą jakość usług. Indywidualne podejście do każdej naprawy i najwyższa staranność przy usuwaniu usterek sprawia, że dla większości osób jesteśmy pierwszym wyborem serwisowym. Każdą usługę  naprawy telewizora wykonujemy terminowo i rzetelnie, aby klient mógł jak najszybciej korzystać ze sprawnego sprzętu.

Na każdą naprawę wystawiamy gwarancję serwisową, przez co w razie ponownej awarii wynikającej z tej samej przyczyny, zobowiązujemy się do jej bezpłatnego usunięcia.

Firma magserwis posiada specjalistyczne samochody serwisowe, które umożliwiają transport uszkodzonego sprzętu. Są one dostosowane do przewozu sprzętu elektronicznego poprzez zastosowanie specjalistycznych stelaży i uchwytów, przez co transport jest bezpieczny i nie ma możliwości uszkodzenia sprzętu. Powierzany nam przez Państwa sprzęt przechowywany jest z największą starannością w naszym serwisie posiadającym system monitoringu i zabezpieczeń na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do skorzystania z szybkiej wyceny i skorzystania z usług naszej firmy.

serwis rtv Gdańsk - magserwis

39

lat do doświadczenia

421

średnio napraw w miesiącu

398

średnio klientów w miesiącu

Masz problem ze swoim sprzętem elektronicznym?

Zgłoś naprawę teraz!