O firmieserwis elektroniki gdansk

Zespół naszych techników to połączenie doświadczenia i młodości. Dzięki temu specjalizujemy się w naprawie sprzętów każdego typu bez względu na jego wiek i zastosowane technologie.

 

Historia serwisu to cale lata doświadczeń, powiększania bazy materiałowej, licznych szkoleń pracowniczych, inwestycji w sprzęt pomiarowy i specjalistyczne narzędzia. Nasz serwis RTV istnieje na rynku Trójmiejskim, od 1982 roku i obecnie jest wyposażony w nowoczesne przyrządy kontrolno-pomiarowe, niezbędne dokumentacje serwisowe oraz dostęp do informatycznego systemu serwisowego EURAS.

 

Dzięki bogatemu doświadczeniu, jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat, gwarantujemy wysoką jakość usług, indywidualne podejście do każdej naprawy i najwyższą staranność przy usuwaniu usterek. Każdą usługę wykonujemy terminowo i rzetelnie, aby klient mógł jak najszybciej korzystać ze sprawnego sprzętu. Na każdą naprawę wystawiamy gwarancję serwisową, przez co w razie ponownej awarii wynikającej z tej samej przyczyny, zobowiązujemy się do jej bezpłatnego usunięcia.

 

Nasza firma posiada samochody serwisowe, które umożliwiają transport uszkodzonego sprzętu. Są one dostosowane do przewozu sprzętu elektronicznego poprzez zastosowanie specjalistycznych stelaży i uchwytów, przez co transport jest bezpieczny i nie ma możliwości uszkodzenia sprzętu. Powierzany nam przez Państwa sprzęt przechowywany jest z największą starannością w naszym serwisie posiadającym system monitoringu i zabezpieczeń na najwyższym poziomie.

 

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy.